מחלקת פחחות וצבע

 

 

 

 

מחלקת הפחחות והצבע של טויוטה נצרת, עובדת עם מרבית חברות הביטוח הקיימות בשוק הישראלי,  לתיקוני גוף לכל סוגי הרכב.

 

מוסך הפחחות והצבע הינו מבנה נפרד ומודרני המצויד בידע ובטכנולוגיה כדי לקיים תקנים מחמירים של תיקון איכותי. התיקון האיכותי נדרש כדי להשיב רכבים למצבם ערב הנזק, הן במראה האסטטי ובמיוחד בכשירות הבטיחותית הנדרשת.

 

המוסך מתקן את כל סוגי הרכב בכל הנדרש לתיקוני פחחות, צבע, מכונאות וחשמל לאחר נזק תאונתי ו/או פריצה גניבה וכו'.

 

 

 

מהו ביטוח רכב

 

ביטוח רכב הינו מכלול סוגי ביטוח של כלי רכב. בישראל ישנם שלושה סוגים עיקריים של ביטוחים לרכב:

 

ביטוח חובה – ביטוח לנזקי גוף (פציעה או מוות) שעלולים להיגרם לנהג, לנוסעי הרכב או לאנשים שמחוץ לרכב בתאונת דרכים. עפ"י חוק הנהיגה ללא ביטוי חובה הינה אסורה בהחלט.

 

ביטוח מקיף -  ביטוח לנזקי רכוש שעלולים להיגרם לכלי רכב בשל מקרים המפורטים בפוליסה (מקרה הביטוח) כתוצאה מתאונה כלשהי (למשל: גניבה, שריפה, פריצה וכדומה) ולאחריות חוקית כלפי צד שלישי בשל נזקי רכוש. לביטוח רכב פרטי ומסחרי במשקל כולל עד 4 טון – למעט רכב דו גלגלי, נקבעו תנאי מינימום המחויבים בחוק על פי הוראות מתוקף תקנה לפי חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח), שעליה חתום שר האוצר דאז, משה ניסים. הביטוח אינו מכסה צורך להחליף חלקי רכב בשל בלאי, אולם תאונה שנגרמה בשל בלאי מבוטחת לפי הביטוח המקיף.

 

ביטוח צד ג' – אחריותו החוקית של בעל הרכב לנזקי רכוש של צד שלישי שנגרמו ע"י הרכב והמבוטח (לדוגמא: רכב מבוטח שפגע ברכב אחר או ברכוש שאינו רכב כמו גדר, מבנה וכדומה).

 

 

 

סוגי תביעות

 

תביעת פוליסה – מקרה בו הלקוח תובע את הפוליסה שלו. במקרה זה הלקוח יידרש לשלם השתתפות עצמית אחת, בסדר גודל הנקבע בפוליסה, גם אם פגע ברכב אחר.

 

תביעת צד ג' – מקרה בו הלקוח נפגע ע"י רכב אחר. במקרה זה הלקוח הנפגע תובע את הנזק מחברת הביטוח של הרכב הפוגע, אז נזקק הלקוח לתקופת אשראי עד לקבלת תביעתו מצד ג' (המוסך מספק תקופה זו של 2-4 חודשים ככל הנדרש).

 

תביעה צד ג' יזום – מקרה בו חברת הביטוח של הפוגע מכירה בתאונה ומשלמת את סכום התאונה ישירות למוסך, לשמאי הרכב וללקוח הנפגע. במקרה זה הפוגע חותם על טופס המאשר כי הוא אכן פגע. לא נדרש תשלום מצידו.

 

 

 

 

במוסכינו בעלי מקצוע ברמות הגבוהות ביותר, מכשור וציוד מתקדם, תשתית מודרנית, תקני איכות מחמירים, הבנה בתחום הביטוח ופיתרונות פיננסיים כנדרש. אצלנו תקבלו רכב חלופי חדש, אוטומטי ומרווח. מרגע התאונה, אנו מתחייבים לטיפול ויחס מן הרמות העולמיות הגבוהות ביותר.

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות